0.00 EUR
Reģistrēties

Sākums

Sveicam Jūs Reaktīvs SIA mājas lapā!

Esam profesionālo celtniecības iekārtu tirdzniecības, nomas un servisa apkalpošanas uzņēmums. Uzņēmums šajā jomā darbojas no 2010. gada, apvienojot profesionāļu komandu ar ilgu gadu pieredzi iekārtu un instrumentu pielietojumā, apkalpošanā un nomā.

Klientu ērtībām, sadarbībā ar KNAUF, piedāvājam iegādāties arī būvmateriālus.

 

Latvijā pārstāvam sekojošus ražotājus:


PFT (Vācija) ir viens no vadošajiem sauso un gatavo maisījumu izstrādes iekārtu ražotājiem Eiropā.


AIRLESSCO (ASV) klāstā ir profesionālās bezgaisa krāsošanas iekārtas - sākot ar nelielas jaudas krāsošanas iekārtu iekšdarbiem un beidzot ar ceļa līniju krāsošanas iekārtām, kas darbojas uz iekšdedzes dzinējiem.


ROKAMAT (Vācija) ražo dažāda pielietojuma slīpēšanas iekārtas. Klāstā atradīsiet slīpmašīnu svaiga apmetuma apstrādei, plakņu slīpmašīnas špekteļmasu apstrādei, arī jaudīgas iekārtas betona vai  sausa apmetuma apstrādei.


KNAUF plaši pazīstams būvmateriālu ražotājs. Mūsu klāstā ir sausie maisījumi, špakteļmasas, sausās būves materiāli un KNAUF instrumenti - špakteļlāpstas, malu ēveles utml.


DUSTCONTROL (Zviedrija) ražotās iekārtas pazīstamas ar augstu kvalitāti un ilgu darba mūžu. Klāstā ir gan nelieli pārvietojami putekļu sūcēji, gan stacionāras iekārtas uzstādīšanai ražošanas uzņēmumos.


Kaleta (Polija) ir jaucējsūkņu un padeves sūkņu ražotājs. Klāstā pieejamas gan iekārtas, gan rezerves daļas un instrumenti apdarei.


UELZENER (Vācija) - ir palša sortimenta iekārtu ražotājs, kura sortimentā ir jaucējsūkņi (PUTZKNECHT), padeves sūkņi un arī betona grīdu ieklāšanas iekārtas (ESTROMAT). 

Drošības kods