0.00 EUR
Reģistrēties

Sākums

Sveicam Jūs Reaktīvs SIA mājas lapā!

Esam profesionālo celtniecības iekārtu tirdzniecības, nomas un servisa apkalpošanas uzņēmums. Uzņēmums šajā jomā darbojas no 2010. gada, apvienojot profesionāļu komandu ar ilgu gadu pieredzi iekārtu un instrumentu pielietojumā, apkalpošanā, remontā un nomā.

Latvijā pārstāvam sekojošus iekārtu un istrumentu ražotājus:

PFT (Vācija) ir viens no vadošajiem sauso un gatavo maisījumu izstrādes iekārtu ražotājiem Eiropā.
AIRLESSCO (ASV) klāstā ir profesionālās bezgaisa krāsošanas iekārtas - sākot ar nelielas jaudas krāsošanas iekārtu iekšdarbiem un beidzot ar ceļa līniju krāsošanas iekārtām, kas darbojas uz iekšdedzes dzinējiem.
DUSTCONTROL (Zviedrija) ražotās iekārtas pazīstamas ar augstu kvalitāti un ilgu darba mūžu. Klāstā ir gan nelieli pārvietojami putekļu sūcēji, gan stacionāras iekārtas uzstādīšanai ražošanas uzņēmumos.
Kaleta (Polija) ir jaucējsūkņu un padeves sūkņu ražotājs. Klāstā pieejamas gan iekārtas, gan rezerves daļas un instrumenti apdarei.
UELZENER (Vācija) - ir plaša sortimenta iekārtu ražotājs, kura sortimentā ir jaucējsūkņi (PUTZKNECHT), padeves sūkņi un arī betona grīdu ieklāšanas iekārtas (ESTROMAT). 

FESTOOL (Vācija) - profesionāla pielietojuma rokas instrumenti un iekārtas, kuriem pielietojumu atradīs profesionāli celtnieki, galdnieki un amatnieki.
generga logo GENERGA (Lietuva) - profesionālu ģeneratoru un sūkņu ražotājs.

OPTIMAS (Vācija) - nozares līderis bruģa, ceļa apmaļu, plākšņu ieklāšanas iekārtu ražotājs, kas nodrošina aprīkojumu sākot no rokas instrumentiem, līdz profesionāliem pašgājējtraktoriem.

EDMA (Francija) - profesionāli rokas instrumenti sausās būves meistariem, krāsotājiem, jumiķiem, flīzētājiem, iekšējās/ārējās apdares meistariem, grīdu ieklājējiem.
SOLA (AUSTRIJA) - profesionāli instrumenti - līmerāži, lineāli, lāzerļīmeņrāži, tālmēri u.c. instrumenti ir kvalitātes etalons, ko novērtē gan amatieris, gan profesionālis
TESA (Vācija) - augstākās klases līmlenšu ražotājs plašam pielietojumam - sākot no vienkāršas līmlentes iepakošanai, līdz noturīgai līmlentei, ko izmanto autobūvē.

Klientu ērtībām, sadarbībā ar KNAUF, BAUMIT, TIKKURILA, MIRA, SAKRET, CAPAROL piedāvājam iegādāties arī būvmateriālus.

    Sakret https://www.caparol.lv/fileadmin/templates/gfx/caparol_logo.png

Drošības kods