Apmetuma mašīnas (Jaucējsūkņi)
Rāda 1-9 no 9 produktiem
Cena, no lētākās uz dārgāko
Populārākās vispirms
Cena, no lētākās uz dārgāko
Cena, no dārgākās uz lētāko
Cena līdz 11208
Cena līdz 11208
Rāda 1-9 no 9 produktiem

Apmetuma izstrāde uz virsmas ir viens no virsmas apdares veidiem. Virsmas apmešana var būt noslēdzošais vai vidus posms virsmas apstrādei. Pēc virsmas apmešanas darbiem, visbiežāk notiek virsmas dekoratīvā apdare. Dekoratīvā apdare ir virsmas krāsošana, flīzēšana, apstrāde ar dekoratīvo apmetumu, tapešu izlīmēšana vai cits apdares veids, kas piešķir virsmai estētisku un glītu noformējumu. Kvalitatīvi veikti apmešanas darbi ir ļoti svarīgi, lai iegūtu ne vien vizuāli pievilcīgu skatu, bet arī nodrošinātu labu funkcionalitāti. Bieži vien, lai iegūtu kvalitatīvu apmetuma kārtu jāpieliek ne mazums pūļu un laika. Liela apjoma manuāla apmetuma izstrāde ir ilgs un smags darbs. Lai atvieglotu apmetuma izstrādi iespējams izmantot apmetuma mašīnas mehanizētai apmetuma izstrādei. Mehanizēta apmetuma izstrāde tiek plaši pielietota dažādos būvprojektos, kā arī individuālu remontdarbu īstenošanai, lai ietaupītu laiku nevis kvalitāti.

Apmetuma mašīna ir iekārta, kas izmantojama mehanizētai apmetuma izstrādei. Apmetuma mašīna, kas pazīstama arī kā jaucējsūknis, ir aprīkota ar motoru, kas rada mehānisko spēku iekārtā. Apmetuma maisījums tiek sagatavots iekārtas maisīšanas kamerā un padots mašīnas sistēmā tālākai izstrādei. Izstrāde ar smidzināšanas pistoli ir ērta un mobila. Apmetuma mašīna aprīkota ar funkcijām, kas ļauj kontrolēt masas plūsmas ātrumu, biezumu, lai iegūtu vienmērīgu klājumu. Profesionāli izstrādāts apmetums pilda visas savas funkcijas ilgstoši un kvalitatīvi.

Darbam ar apmetuma mašīnu ir vairākas priekšrocības, lai tās visas izmantotu droši un pilnvērtīgi jāpārzina iekārtas specifikācija un sniegtās iespējas. Pārzinot mašīnas tehniskās iespējas, savietojamību ar papildus iekārtām, iespējams ātri un profesionāli veikt ne vien apmetuma darbus, bet arī citu celtniecības materiālu izstrādi. Jāņem vērā, ka apmetuma mašīna pielietojama darbam ar gatavajiem sausā apmetuma maisījumiem. Izvēloties mehanizētu apmetuma izstrādi jāizvēlas atbilstošs apmetuma maisījums. Maisījuma izvēli ietekmē gan veicamā darba specifika, gan ražotāja norādes. Lielākā daļa no apmetuma mašīnām paredzētas darbam ar ģipša, kaļķa-ģipša, cementa, kaļķa, kaļķa-cementa un izolācijas apmetumiem. Atbilstoši ražotāja norādēm apmetuma mašīna izmantojama arī tādiem darbiem kā šuvju aizpildīšana, fasādes siltināšana, pašizlīdzinošo grīdu ieklāšana un izolācijas līdzekļu izstrāde. Katram no veicamajiem darbiem jāizvēlas atbilstošs celtniecības maisījums izstrādei, kas lietojams darbam iekārtā. Atbilstoši iekārtas specifikācijai celtniecības maisījumi tiek uzpildīti no maisiem vai silokonteinera ar pneimatiskas transporta ierīces palīdzību. Apmetuma mašīna ir neaizstājams palīgs kā iekšdarbos, tā ārdarbos.

Reaktivs.lv piedāvā augstas kvalitātes apmetuma mašīnas no tirgus līderiem – PFT un UELZENER. Mūsu veikala klāstā apmetuma mašīnas ar dažādu ietilpību un jaudu, lai ikviens atrastu piemērotāko iekārtu veicamajam darbam. Piedāvājam gan universālas iekārtas, gan iekārtas ar specializētu pielietojumu. Mūsu klientu konsultanti sniegs profesionālas konsultācijas katram klientam, lai jūs savā īpašumā iegūtu īsto apmetuma mašīnu. Uzdodiet mums visus jautājumus par apmetuma mašīnas tehnisko specifikāciju, lietošanu, apkopi un izmantojamajiem celtniecības materiālu maisījumiem darbam ar iekārtu. Apmetuma mašīna ir uzticams, universāls un ekonomiski izdevīgs ieguldījums celtniecības un būvdarbu veikšanā. Profesionālas apmetuma mašīnas iegādājamas un iznomājamas mūsu tiešsaistes veikalā reaktivs.lv vai veikalā klātienē, Rīgas ielā 113A, Salaspilī.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk