Smilšu strūklu iekārtas NOMA
Rāda 1-2 no 2 produktiem
Cena, no lētākās uz dārgāko
Populārākās vispirms
Cena, no lētākās uz dārgāko
Cena, no dārgākās uz lētāko
Cena līdz 60
Cena līdz 60
Rāda 1-2 no 2 produktiem

Smilšu strūklas iekārtas tiek izmantotas dažādās nozarēs – būvniecībā, autobūvē, ražošanā un restaurācijā. Izmantojot smilšu strūklas iekārtas iespējams sagatavot virsmu tālākai apstrādei, to attīrot no krāsas, rūsas un dažāda veida netīrumiem. Ar smilšu strūklas iekārtu apstrādājamas gan koka un stikla virsmas, gan metāla konstrukcijas, gan betona, ķieģeļu un cita veida fasādes.  Darbu ar smilšu strūklas iekārtu var uzticēt jomas profesionāļiem vai veikt paša spēkiem. Ja vēlaties veikt darbu ar smilšu strūklas iekārtu, bet tās nav jūsu rīcībā, izvēlieties smilšu strūklas iekārtas nomu. Reaktivs.lv smilšu strūklas iekārtas noma ir pakalpojums, ko var saņemt gan privātpersonas, gan uzņēmumi.

Ja smilšu strūklas iekārta ir nepieciešama konkrēta projekta veikšanai vai periodiski viens no ērtākajiem risinājumiem ir izvēlēties nomas pakalpojumus. Smilšu strūklas iekārtas noma ir viens no pakalpojumiem, ko nodrošina reaktivs.lv. Mēs piedāvājam profesionālas smilšu strūklas iekārtas no ACF. Mūsu nomas pakalpojuma piedāvājumā ir smilšu strūklas iekārtas ar 50 litru un 100 litru ietilpību. Gaisa plūsma iekārtās mērāma ar ātrumu 3000l/min. Smilšu strūklas iekārtas noma ļauj nomāt pilna aprīkojuma iekārtu. Komplektācijā ietilpst šļūtene, apaļa sprausla, BALI ķivere ar panorāmas vizieri, gaisa šļūtene ķiverei, kārtridža turētājs ar kasetni un vienreizējās lietošanas aizsargplēves ķiverei.

Smilšu strūklas iekārtas noma ir ērts pakalpojums, kas ievērojami atvieglo dažādu īstermiņa uzdevumu veikšanu. Izvēloties nomas pakalpojumus nav jātērē nauda iekārtām, kuras tiek izmantotas īsu laiku vai periodiskiem projektiem, turklāt smilšu strūklas iekārtas noma atbrīvo no jautājumiem par iekārtas uzglabāšanu un apkopi ilgtermiņā. Lai izmantotu reaktivs.lv instrumentu un iekārtu nomas pakalpojumus – iepazīstieties ar nomas piedāvājumu un izdariet izvēli, kādas iekārtas, uz cik ilgu laiku vēlaties rezervēt. Savu izvēli dariet zināmu mūsu klientu konsultantiem, kas rezervēs iekārtu, iepazīstinās ar nomas nosacījumiem un izmaksām, kas tiks aprēķinātas individuāli, ņemot vērā visus aspektus. Smilšu strūklas iekārtas noma ir iespēja no dažām dienām līdz pat vairākām nedēļām. Pēc nomas perioda beigām atgrieziet iekārtu mūsu veikalā. Pēc šī nomas modeļa īstenojama visa veida instrumentu, iekārtu, tai skaitā smilšu strūklas iekārtas noma no mūsu nomas pakalpojumu klāsta. Mūsu klientu apkalpošanas speciālisti var konsultēt jautājumos par iekārtas lietošanu un saderību ar papildinošo aprīkojumu un piederumiem. Lielu uzsvaru liekam uz iekārtu drošu un korektu ekspluatāciju, tādēļ ikvienu klientu aicinām iepazīties un ievērot darba drošības tehniku. Darba drošības ievērošana pasargā gan lietotāju, gan apkārtējos cilvēkus no traumu riska. Atbilstoša iekārtu lietošana pagarina iekārtas darbildzi, piesardzības pasākumu ievērošana liecina par rūpēm par apkārtējo vidi.

Smilšu strūklas iekārtas noma ir pakalpojums, kas atvieglos darba procesus. Turklāt smilšu strūkla iekārtas noma ļauj izvelēties katram projektam piemērotākas jaudas un izmēra iekārtu. Iekārta, kas atbilst veicamajam uzdevumam, ļauj saglabāt darba tempu, efektivitāti, mobilitāti un kvalitāti. Noma ir ērts, ātrs un ekonomiski izdevīgs risinājums, lai izmantotu smilšu strūklas spēku savā labā.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk