MAKITA akumulatori
Rāda 1-12 no 16 produktiem
Cena, no lētākās uz dārgāko
Populārākās vispirms
Cena, no lētākās uz dārgāko
Cena, no dārgākās uz lētāko
Cena līdz 1042
Cena līdz 1042

Pasaulē plaši pazīstamais Japānas zīmols Makita ražo augstas kvalitātes, ergonomiskus instrumentus jau vairāk nekā 100 gadu garumā. Līderu vietu daudzveidīgajā instrumentu klāstā ir ieņēmuši Makita akumulatoru instrumenti. Akumulatoru instrumenti darba procesu ir apveltījuši ar jaunu kvalitātes un mobilitātes līmeni, ļaujot kāpināt darba tempu, saglabājot izcilu kvalitāti.

Kopš 1978.gada, kad Makita laiž klajā pirmo niķeļa kadmija akumulatora urbi, turpinās uzlādējamo instrumentu un to akumulatoru attīstīšana. Makita akumulatori jau gadu desmitiem pārstāv pozīciju, ka akumulatoru iekārtām jābūt jaudīgām, ar ilgu darbības laiku, bet īsu uzlādes laiku. Šis moto nav ļāvis apstāties, bet virza Makita aizvien inovatīvu tehnoloģiju pielietošanā.

Makita akumulatori tiek izmantoti dažādos instrumentos kā enerģijas avots. Makita ražo vairāk nekā 150 iekārtas, kas darbināmas ar akumulatoriem, turklāt tehnoloģiskais risinājums ļauj izmantot akumulatoru ne vienai vien ierīcei, bet viens un tas pats akumulators der vairāk ierīcēm.

Populārākie Makita akumulatori ir 18V litija jona (Li-ion) sērijas akumulatori. Priekšrocības, ko sniedz šie izmērā mazie, uzbīdāmie Makita akumulatori ir vērā ņemamas: ātrākais uzlādes laiks, pateicoties viedajām uzlādes tehnoloģijām. Minimālā akumulatora pašizlāde, ļauj saglabāt enerģiju, kamēr instruments netiek izmantots. Litija jona Makita akumulatori ir neliela izmēra un svara, bet ar lielu ietilpību un ilgu darba mūžu. Akumulatoru saderība ar citiem 18V Li-ion sērijas instrumentiem ir priekšrocība, ko novērtē kā profesionāļi, tā amatieri.

Protams, 18V Li-ion sērijas Makita akumulatori nav vienīgie, ko piedāvā Makita. Makita ir pielāgojusi akumulatoru jaudu atbilstoši instrumenta specifikācijai, mazākas jaudas instrumentiem mazāka izmēra baterijas, lielas jaudas instrumentiem – lielas jaudas ietilpības akumulatori. Makita akumulatori ir saderīgi ar dažādiem Makita instrumentiem, tomēr vienmēr pirms lietošanas ir jāpārliecinās par to savstarpēju atbilstību. Līdzīgs princips ir ievērojams arī veicot akumulatora uzlādi. Makita akumulatoru uzlādes stacijas ir saderīgas ar lielu daļu Makita ražoto akumulatoru, tomēr pirms lietošanas vienmēr pārbaudīt, ka uzlādes ierīce ir paredzēta izvēlētā akumulatora uzlādei.

Makita uzlādes stacijas jeb akumulatoru lādētāji ir iegādājami komplektā ar akumulatoriem vai atsevišķi. Makita piedāvā standarta un ātrās uzlādes lādētājus. Standarta lādētāji akumulatoru uzlādi veic uzticami un droši. Ātrās uzlādes lādētāji ir izvēle, kad darba temps nedrīkst tikt samazināts, tādēļ īsāks uzlādes laiks ir būtisks ieguvums. Makita lādētāji piedāvā arī divu un četru portu lādētājus divu un četru akumulatoru vienlaicīgai uzlādei. Optimizētā uzlāde ļauj vienlaicīgi uzlādēt pat četrus akumulatorus.

Makita akumulatoru adapteri ļauj savietot dažādu akumulatoru modeļus ar instrumentiem. Makita akumulatori izmantojami tikai arī šī paša zīmola adapteriem, kad nepieciešams savietot cita Makitas modeļa akumulatoru ar Makita instrumentu. Ar adapteru palīdzību iespējams kombinēt Li-ion, Ni-Cd vai Ni-Mh akumulatorus ar Makita darba rīkiem, iegūstot lielāku jaudu, darbības ilgumu vai samazināt akumulatora svaru.

Makita akumulatori ir bezkompromisa kvalitāte, inovācijas un ilgtspēja. Izvēloties Makita instrumentus un akumulators, varat būt droši, ka darbs ies no rokas.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk