Špaktelēšanas iekārtas NOMA
Rāda 1-2 no 2 produktiem
Cena, no lētākās uz dārgāko
Populārākās vispirms
Cena, no lētākās uz dārgāko
Cena, no dārgākās uz lētāko
Cena līdz 71
Cena līdz 71
Rāda 1-2 no 2 produktiem

Apjomīgiem špaktelēšanas darbiem iesakām izmantot špaktelēšanas iekārtas. Ar špaktelēšanas iekārtu palīdzību iespējams darbus veikt ātrāk un bez piepūles, ietaupot manuālo darbu. Ietaupīto manuālo darbu un laiku iespējams novirzīt citu uzdevumu veikšanai, kāpinot darba efektivitāti un tempu. Šī ir tikai viena no priekšrocībām, ko sniedz mehāniska špakteļmasu izstrāde. Mehāniskā špakteļmasu izstrāde uz virsmām ir profesionāls virsmu apstrādes veids, iegūstot vienmērīgi gludu špakteles klājumu, bez mikro plaisām vai gaisa iedobēm, ar izcilām adhēzijas īpašībām. Špaktelēšanas iekārtas izmantojamas gan iekšdarbiem, gan ārdarbiem masu izstrādei uz betona virsmām, cementa, cementa-kaļķa un ģipša apmetuma. Ar špaktelēšanas iekārtām var izstrādāt gatavās špakteļmasas un veikt krāsošanas darbus.

Špaktelēšanas iekārtas sniegtās priekšrocības novērtēs gan profesionāļi, gan amatieri. Iekārtu izmantošana iespējama gan lielos būvprojektos, gan individuāli veicamos remontdarbos. Ņemot vērā špaktelēšanas iekārtu izmaksas, uzturēšanas un apkopes regulāru nepieciešamību, tie var būt lieli izdevumi nelielu vai periodisku projektu veikšanai. Špaktelēšanas iekārtas noma ir risinājums šādos gadījumos. Špaktelēšanas iekārtas noma ļauj izmantot visas iekārtas sniegtās priekšrocības, bez uztraukuma par iekārtas uzglabāšanu, apkopi un remontdarbiem.

Špaktelēšanas iekārtas noma ir pakalpojums, ko saviem klientiem piedāvājam arī mēs. Mūsu nomas pakalpojumu klāstā ir instrumenti dažādu būvniecības un remontdarbu veikšanai, tomēr špaktelēšanas iekārtas noma ir viens no pieprasītākajiem nomas pakalpojumiem mūsu klientu vidū. Reaktivs.lv nomai piedāvā profesionālas špaktelēšanas iekārtas no pārbaudītiem ražotājiem - SWING un AIRLESSCO. Špaktelēšanas iekārtas noma paredz uz noteiktu termiņu nomāt iekārtu ar tās papildu aprīkojumu. Kā papildus aprīkojums pieejams maisu izspiedējs un aprīkojums krāsu darbiem. Špaktelēšanas iekārtas noma komplektācijā iekļauj izsmidzināšanas pistoli ar sprauslu un masas padeves cauruli. Izvēloties iekārtu nomai, vērts pievērst uzmanību iekārtas jaudai un tilpumam, izstrādes ātrumam un apjomam, lai tas atbilstu veicamajam projektam. Špaktelēšanas iekārtas noma ļauj darbiem ritēt raiti.

Ja jums nepieciešama špaktelēšanas iekārtas noma, sazinieties ar mums, mūsu klientu apkalpošanas speciālisti iepazīstinās ar nomas pakalpojumu iespējām un nosacījumiem. Individuālā sarunā apspriedīsim nomas pakalpojuma termiņu, iekārtas specifikāciju un atbilstību darba apjomam, iepazīstināsim ar pakalpojuma cenu politiku un sniegsim atbildes uz saistītajiem jautājumiem. Pēc abpusējās vienošanas, iegūsiet špaktelēšanas iekārtu savā rīcībā. Mūsu komanda, rūpēs par klientu, vides un iekārtu drošību, aicina sevišķi rūpīgi iepazīties ar iekārtu lietošanas instrukciju un nepieciešamajiem piesardzības pasākumiem. Aicinām pārliecināties, ka iemaņas un prasmes darbam ar špaktelēšanas iekārtu ir pietiekamā līmenī. Darbu veicējam jāievēro darba drošības protokols un jālieto individuālie aizsardzības līdzekļi. Pareiza iekārtas lietošana paildzina tās mūžu un darbspējas, saglabājot augstu kvalitāti. Atbilstoša papildus aprīkojuma un izstrādājamo materiālu lietošana nerada iekārtas bojājumus. Izvēloties špakteļmasu darbam ar iekārtu, pievērsiet uzmanību ražotāja norādēm par to izmantojamību.

Reaktivs.lv piedāvā modernas un profesionālas špaktelēšanas iekārtas gan nomai, gan iegādei. Špaktelēšanas iekārtas nopērkamas un iznomājamas mūsu veikalā Rīgas ielā 113A, Salaspilī vai tiešsaistes veikalā – reaktivs.lv.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk